Před tím, než se rozhodnete přihlásit se do kurzu potápění nebo strávit čas společnými ponory, je dobře vědět s kým budete mít tu čest. Žijeme a pracujeme celoročně v Hurghadě jako instruktoři potápění již několik let. Můžeme směle říci, že to co děláme, nás baví. Pod vodou jsme strávili tisíce hodin. Pro zkušené potápěče i pro nováčky, zaručujeme individuální přístup. Přijeďte si užít nová dobrodružství a sdílet s námi radost z pobytu pod vodní hladinou.

Disponujeme kompletním zázemím, jako vlastním kompresorem, aluminiovými i ocelovými lahvemi. Také Vám můžeme půjčit pravidelně servisovanou potápěčskou výstroj. Během kurzů využíváme učebny. Dostupný je i bazén se sladkou vodou nebo nedaleká pláž. Fungujeme celý rok a každodenně vyjíždíme lodí ke korálovým útesům.

Centrum, se kterým spolupracujeme, je registrované u Komory potápění a vodních sportů (Chamber of Diving and Water Sports - CDWS) a tak splnuje standardy ISO EN 14467 / ISO 24803 stanovené egyptskou CDWS, Austrian Institute of Norms a European Underwater Federation. Všichni instruktoři disponují profesionálním pojištěním v systému DAN, které zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu.

Facebook Jsme na Facebooku  I  Kontaktujte nás