PotápěčCeloročně organizujeme denní výjezdy lodí na ponory u korálových útesů v okolí egyptského letoviska Hurghada doprovodu potápěčského průvodce - instruktora potápění.

Proč s námi?

Zohledníme Vaše potápěčské zkušenosti.
Navštívíte různé zajímavé lokality.
S námi se budete potápět v malých skupinách.

 
Jestliže jste začátečníci nebo jste se dlouhou dobu nepotápěli, budeme se Vám věnovat individuálně. Jestliže máte vyšší oprávnění, můžeme pro Vás zorganizovat náročnější či hlubší ponory.

Potápěčské centrum je situováno v centru Hurghady nedaleko od moře. Tato pozice nám umožňuje doplout na všechny potápěčské lokality položené směrem na sever i na jih od Hurghady za maximálně jednu a půl hodiny.

Potápění z lodiKorálové útesy střídáme tak, aby se během Vaší dovolené neopakovaly. Vyplouváme obvykle před 9 hodinou, můžeme být na lokalitě mezi prvními a máme tak šanci vidět některé z plachých živočichů.

Loď je přizpůsobena pro potápěče, je prostorná a čistá, má dva otevřené výstupové žebříky a dostatek místa na lahve i potápěčskou výstroj. Máte možnost si vybrat, zda si po potápění nebo po cestě poležíte na horní palubě nebo posedíte v salónu.

Na lodi i pod vodou s Vámi bude česky mluvící instruktor potápění. Vzhledem k tomu, že všichni z nás jsou v Hurghádě již několik let, dobře známě lokality a můžeme Vás dovést na zajímavá místa ...
 
Organizujeme také výjezdy na vraky, noční ponory nebo 3-denní mini safari.

Ceny:
59 Eur 1 den (2 ponory z lodi)
165 Eur 3-denní balíček (6 ponorů)
215 Eur 4-denní balíček (8 ponorů)
260 Eur 5-denní balíček (10 ponorů)
​V ceně není zahrnut poplatek za potápění v národním parku. Další informace - viz ceník.

Facebook Jsme na Facebooku  I  Kontaktujte nás